Понеділок, 13 липня 2020
. 18 oC переменная облачность

EUR 30.15/30.87 USD 26.85/27.25
ukenru

Полiтика

Штрафи, роздягання активісток та молитви. Як відбувалось голосування для Порошенка та Зеленського

Перед голосуванням Зеленський слухав Eminem, а Порошенко відвідував літургію. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  ТСН.

Сьогодні, 21 квітня, відбувається другий тур виборів президента України. Кандидати на пост очільника держави вже віддали свої голоси.

Першим на дільницю завітав претендент на посаду президента Володимир Зеленський. Шоумен зізнався, що не спав цілу ніч. "Діти, яєчня, кава і для настрою дружина ще увімкнула мені Eminem", - описав свій ранок кандидат.

Не обійшлося без негараздів. Так, Зеленський показав свій бюлетень із хрестиком навпроти кандидата. Його вже оштрафували за порушення таємниці голосування.

Окрім цього, на дільницю, де голосував Зеленський, згодом завітала активістка Femen. Вагітна дівчина роздягнулась - на її животі був напис: "Він - кіт в мішку". Також Femen кричала "Досить ґвалтувати країну!", ймовірно, звертаючись до Зеленського.

Чинний глава країни Петро Порошенко прийшов на дільницю з дружиною, двома синами, невісткою і внуком. Двох його доньок не було. За словами Порошенка, вони проголосували кілька годин тому. Насамперед він привітав із Вербною неділею християн східного обряду, а західного - із Великоднем.

Перед голосування Порошенко відвідав літургію з нагоди свята Входу Господнього в Єрусалим у Михайлівському Соборі.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина