23.09.2019
. 13 oC ясно

EUR 26.40/26.95 USD 24.15/24.45
ukenru

Полiтика

"Дебати сьогодні не мали відбуватися". У Зеленського назвали "агітаційним мітингом" виступ Порошенка

У штабі кандидата в президенти запевнили, що чекають на чинного главу держави на передвиборні дебати 19 квітня на НСК. Про це повідомляє  видання  LK  з посиланням на  ТСН.

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський чекає на чинного главу держави Петра Порошенка на дебати 19 квітня на НСК "Олімпійський", а брати участі в "агітаційних мітингах" не збирався.

Про це заявив спікер штабу Зеленського з питань перебігу виборчої кампанії Дмитро Разумков, пише "Інтерфакс-Україна".


"Було озвучено, що ми чекаємо Петра Олексійовича 19 квітня о 19:00 на "Олімпійському". Будемо сподіватися, що у нього все-таки знайдеться можливість туди прийти. Якщо ні, то нам здається, що просто Петро Олексійович хоче реально піти від цих дебатів. Те, що там сьогодні не буде Зеленського, було відомо заздалегідь. І це було чомусь бажання Порошенко туди сьогодні прийти. Він виконав те, що він хотів. Але дебати сьогодні не повинні були відбуватися. Сьогодні ж пройшов агітаційний мітинг Петра Олексійовича під стадіоном. Ми не беремо участі в агітаційних мітингах поки ще чинного гаранта Конституції", - наголосив він.


За словами Разумкова, рішення проводити дебати саме на стадіоні було ухвалено для того, щоби громадяни України могли не тільки дивитися і слухати дебати по телевізору, але і бути присутніми на них.

Окремо представник штабу Зеленського зазначив, що закон не передбачає проведення дебатів в будівлі або в студії "Суспільного телебачення", як йдеться в постанові Центральної виборчої комісії України.


"Це вже адресація до постанови ЦВК, але, за всієї поваги, закон стоїть вище такої постанови. У законі ніде не прописано, що дебати повинні відбуватися в студії "Суспільного" за такою-то адресою - це вільне трактування закону, як це часто буває у представників чинних політичних еліт. Коли вигідно - закон намагаються підлаштувати під свої потреби", - резюмував Разумков.


Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Читайте також: "Я прийшов - тебе нема". Порошенко на "Олімпійському" присвятив пісню Зеленському

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина