Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Полiтика

ЦВК розповіла, коли слід чекати фінальних результатів виборів

У Центральній виборчій комісії прогнозують, що остаточні результати першого туру виборів можуть бути встановлені у неділю, 7 квітня, повідомив на брифінгу заступник голови комісії Євген Радченко. Про це повідомляє   видання  LK   з посиланням на  ТСН.

До ЦВК надійшло 197 з 199 протоколів від окружних комісій. Чекають протоколів від двох комісій з Херсонської та Миколаївської областей. "Ми сподіваємося, що за завтрашній день (6 квітня) зробимо практично всі процедури для того, щоб післязавтра встановити результати виборів, але підкреслюю, що це попередня інформація", – сказав Радченко. Крім того, комісія завершила прийом протоколів з-за закордонного виборчого округу – 101 виборчої дільниці.

За словами Радченка, низка окружкомів ще повинні уточнити свої протоколи за рішенням ЦВК. "Зараз їх близько 15. Можливо, ця цифра буде змінюватися, оскільки протоколи ще обробляються в окружних комісіях", – пояснив він.

Нагадаємо, 4 квітня Центрвиборчком закінчив підрахунок голосів на виборах президента України. Загалом Володимир Зеленський набрав 30,24% голосів, Петро Порошенко - 15,95%, а Юлія Тимошенко - 13,40%.  Лідером симпатій українців став Володимир Зеленський. Чинний президент Петро Порошенко випередив суперників у двох областях - Львівській та Тернопільській. Юлія Тимошенко - на Івано-Франківщині. Донецька та Луганська області віддали свої голоси Юрію Бойку.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина