19.10.2019
. 12 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Полiтика

Радниця Зеленського: Для нашої самоідентичності отримання томосу – найважливіше

Держава не може заступати на територію релігійних святинь, але зобов'язана їх захищати, заявила радниця з правових питань кандидата у президенти, актора Володимира Зеленського Ірина Венедиктова. 
У разі обрання главою держави кандидат у президенти, керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський буде підтримувати і захищати Православну церкву України, заявила на прес-конференції радниця Зеленського з правових питань Ірина Венедиктова, повідомляє  видання  LK  з посиланням на  сайт ГОРДОН.


"Україна – світська держава, але для нашої самоідентичності отримання томосу – найважливіше. Тому це ті речі, на які ніхто не те що зазіхати не буде, а підтримуватиме всіма можливостями, які є у держави. Держава не може заступати на територію релігійних святинь, але зобов'язана їх захищати. Володимир Зеленський зробить усе, щоб захистити це потужне досягнення", – сказала вона.

Венедиктова додала, що здобуття томосу про автокефалію – це історична подія, яку заклали інші президенти та завершив чинний глава країни Петро Порошенко, "який доклав до цього процесу багато зусиль".


5 січня 2019 року вселенський патріарх Варфоломій підписав томос про автокефалію Православної церкви України, а 6 січня вручив митрополиту Київському і всієї України Епіфанію у Стамбулі. 3 лютого відбулася інтронізація Епіфанія. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина