Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Полiтика

"Я прийшов, тебе нема". Порошенко перед камерами здав аналізи

Президент України Петро Порошенко в лабораторії на НСК "Олімпійський" здав аналізи перед дебатами кандидатів у президенти. Про це повідомляє  видання LK  з посиланням на  ТСН.

Процедура проводилася перед камерами в прямому ефірі. Перед нею, всі деталі Порошенку пояснив головний нарколог Києва Володимир Ярий. За його словами, у президента візьмуть аналізи крові, сечі та волосся та перевірять їх на вміст наркотичних речовин та алкоголю.

Матеріал відправлять на аналізи у чотири різних установи. Дві приватні - "Борис" та "Medicom" та дві державні  - Лікарня швидкої медичної допомоги міста Києва і наркологічна лікарня міста Києва.

Зазначається, що перші результати аналізу крові будуть готові упродовж найближчих двох годин. 

"А результати аналізів волосся можуть готувати декілька тижнів", - уточнив Ярий.

Порошенко дозволив оприлюднювати лише інформацію про вміст наркотиків, інформацію про стан його здоров'я оприлюднювати не будуть.


"Я сьогодні на стадіоні, так розумію Володимира Олександровича не було. Як говориться: "Я прийшов, тебе нема". Але я твердо переконаний, що він набереться мужності, приїде сюди та дебати відбудуться. Тим більше це вимога закону", – сказав Порошенко.


 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина