18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Полiтика

Мером Чикаго стала темношкіра лесбійка, яка на початку перегонів мала менше 2% рейтингу

У її перемогу майже ніхто не вірив.

Мером Чикаго вперше в історії міста стала темношкіра жінка. 56-річна Лорі Лайтфут - колишня федеральний прокурор, досвідчена юристка, а також відкрита лесбійка.

Про це йдеться у сюжеті  "Сніданку з 1+1", передає  видання LK.


"Коли ми почали це 11 місяців тому, ніхто не давав нам жодних шансів", - так Лорі Лайтфут починала свою першу палку промову на посаді очільниці Чикаго.


З нею поруч були донька Вівіан та дружина Емі Ешльман.

У фіналі виборів змагалися дві жінки. Обидві - темношкірі. Перемога будь-якої з них увійде в історію Сполучених Штатів.

З одного боку, Тоні Преквінкл - досвідчена політик, 71 рік. Підтримувала декриміналізацію володіння невеликою кількістю марихуани. Запам'яталась тим, що проштовхнула закон про податок на газовані напої, який швидко скасували через величезну критику.

Лорі Лайтфут навпаки - ніколи не обиралась на жодну посаду. Вона включилась у вибори із дуже слабкими позиціями. Її рейтинг складав 2%. Фахівці не вірили, що людина без політичного досвіду може скласти конкуренцію досвідченим політикам.

Але це навпаки зіграло їй на руку. В своїй програмі Лайтфут робить акцент на зменшенні агресії на вулицях Чикаго. Поліцейські мають застосовувати зброю в крайньому випадку, на вулицях має поменшати наркотиків, а Чикаго має нарешті позбутись статусу найнебезпечнішого міста США.

І це спрацювало, адже за Лайтфут проголосували 74% виборців. Її запам'ятали, насамперед, за те, що під час передвиборчої кампанії вона активно зустрічалась із виборцями.


"Вона почала ходити від одного помешкання до іншого, від одного будинку до іншого, вона просто заходила в метро, в автобуси і спілкувалася з людьми", - розповідають місцеві.


Також допомогла Лайтфут її слава з попереднього місця роботи на посаді міського прокурора.

"Вона відправила багато політиків за ґрати за корупцію, тобто люди її знали", - підкреслили експерти.

Офіційно виконувати свої обов'язки новообраний мер Чикаго почне вже у травні цього року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина