Середа, 26 лютого 2020
. 3 oC переменная облачность

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Полiтика

"Я - це не ви". Зеленський викликав Порошенка на дебати

Зеленський озвучив умови проведення дебатів: він дав 24 години на відповідь, а кандидати мають пройти медичну експертизу, повідомляє  видання LK  з посиланням на  ТСН.

Кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати. 

Про це йдеться у відеозверненні кандидата у Facebook.

"Ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожусь, заховаюсь. Ні. Я - це не ви у 2014 році. Я приймаю виклик", - заявив Зеленський.

Він озвучив умови для проведення дебатів з Петром Порошенком. Зокрема, Зеленський чекатиме на Порошенка на НСК "Олімпійський", дебати мають відбутися перед народом України, усі канали мають право транслювати ці дебати наживо, і усі журналісти мають право бути присутніми на них. 

"Кандидати повинні обов'язково пройти медичну експертизу і довести, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. Країні потрібен здоровий президент. На знак поваги як мінімум до третини громадян України ви повинні публічно сказати, що дебати не з маріонеткою Кремля чи Коломойського, не з ватником, не з малоросом, не з бидлом, не з клоуном, а з кандидатом у президенти України Володимиром Зеленським. Даю вам 24 години. Думайте", - заявив він.

Нагадаємо, раніше народні депутати Ірина Геращенко та Марія Іонова зареєстрували законопроект про обов’язкові дебати кандидатів в президенти перед другим туром виборів. 

Згідно із законопроектом, якщо один із кандидатів у президенти відмовляється від участі в дебатах, Центральна виборча комісія може скасувати реєстрацію цього кандидата.

Tags: ,

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина