Середа, 03 червня 2020
. 11 oC небольшой дождь

EUR 29.50/30.15 USD 26.50/26.90
ukenru

Полiтика

Дебати з Порошенком не мають сенсу, - радник Володимира Зеленського

Радник Володимира Зеленського, колишній член Національного агентства із запобігання корупції Руслан Рябошапка назвав дебати шоумена з чинним Президентом Петром Порошенком такими, що не мають сенсу.

Про це повідомляє  видання LK  з посиланням на  ukrinform.

“Члени штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського засумнівалися в доцільності його участі у дебатах із чинним президентом Петром Порошенком, незважаючи на те, що напередодні Зеленський публічно заявив про готовність до дебатів”, - йдеться у повідомленні.

Радник Зеленського, колишній член Національного агентства із запобігання корупції Руслан Рябошапка назвав дебати безсенсовними.


"Я не бачу в цьому сенсу. Які запитання до Зеленського можуть бути від Порошенка, який вважає його маріонеткою Коломойського? Може, він з Коломойським влаштує дебати?", - заявив Руслан Рябошапка.


За словами радника Зеленського, дебати можуть перетворитися на "собачі бої", під час яких опоненти не дискутують про політичні програми, а влаштовують шоу.

Рябошапка також зазначив, що у Петра Порошенко було п'ять років на посаді президента, і він "міг довести і пояснити все своїми справами".

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина