18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Полiтика

Про зустріч із Путіним, дебати з Порошенком та можливі об’єднання. Перші заяви у Зеленського

Там також розповіли про перші кроки у разі перемоги в другому турі, повідомляє LK з посиланням на  ТСН.

За попередніми даними ЦВК, а також трьох екзит-полів, шоумен Володимир Зеленський перемагає у першому турі президентських виборів в Україні, набравши трохи більше 30%. Від найближчого конкурента, президента Петра Порошенка, він відірвався майже на 15%.

Зважаючи на те, що сам Зеленський протягом передвиборчої кампанії не з’являвся на прямі ефірі у політичні ток-шоу, а також доволі рідко давав інтерв’ю, тому журналісти отримали можливість чи не вперше поставити свої запитання кандидату та співробітникам його штабу саме у день виборів.

Під час голосування Зеленський розповів, куди планує здійснити свій перший візит у разі перемоги.

"Я вам чесно скажу, нехай не ображаються на мене колеги з інших країн, мене найбільше хвилює те, що відбувається у нашій країні. Перший свій візит я би здійснив областями нашої країни і розібрався б з усіма проблемами, які є дійсно в Україні. Я маю на увазі, що ми глобальні проблеми всі розуміємо, але є дуже багато локальних питань. А там уже з точки зору міжнародних візитів подивимось", - запевнив він.

На запитання іноземних журналістів про стосунки з іншими країнами, шоумен відповідав, що розвиватиме стосунки із кожною з них, зокрема це стосувалось Білорусі, Вірменії, Грузії та Азербайджану. У Баку він навіть пообіцяв приїхати.

Після оголошення перших даних екзит-полів Зеленський встиг підколоти рекламу чинного президента Петра Порошенка.

"Дякую, що проголосували... Я побачив пару екзит-полів. Ну що ж, це сталося - 30,4%. Екзит-полів багато, а переможець - один", - сказав він.

Він також подякував усім виборцям, які голосували "не по приколу".

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина