18.10.2019
. 13 oC ясно

EUR 27.45/28.05 USD 24.85/25.25
ukenru

Полiтика

Смешко: Гордон кинув мені в обличчя рукавичку

Екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки Ігор Смешко сказав, що вирішив піти у президенти України через критичний стан справ у країні. Кандидат у президенти зазначив, що заклики журналіста Дмитра Гордона прискорили ухвалення цього рішення, пише  Гордон.
Екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, кандидат у президенти України Ігор Смешко в інтерв'ю "Українській правді" сказав, що журналіст і телеведучий Дмитро Гордон у деякому сенсі вплинув на його рішення взяти участь у президентських перегонах.

Смешко зазначив, що він не домовлявся з Гордоном про вихід на початку січня 2019 року ролика, у якому журналіст закликав його піти в президенти.

"Цей ролик у певному сенсі став також каталізатором прийняття мною рішення... Але він не був ключовим. Ключовим був стан справ у країні. Ключовим було те, що я дуже сильно відчуваю свій неспокій за майбутнє країни. Я не винуватий, що я професор системного аналізу, у розвідці з 1991 року, що я можу передбачати деякі події. Є в житті офіцера такі миті, коли в нього нема іншого виходу, окрім як зробити крок уперед. Гордон тільки прискорив мій вибір. Він фактично кинув мені в обличчя рукавичку", – сказав Смешко.

Вибори президента в Україні призначено на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. 8 березня Центрвиборчком затвердив остаточний список із 39 кандидатів у президенти.

Згідно з даними опитування фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Київського міжнародного інституту соціології, Смешко входить до сімки лідерів президентського рейтингу.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина