Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Полiтика

Держаудитсужба: Найбільші суми фінансових порушень – в освіті

Такі дані  озвучили  під час засідання колегії Хмельницької ОДА.

Управління Західного офісу Держаудитслужби у Хмельницькій області протягом 2018 року провело 69 перевірок різного типу. Такі дані наводить сайт Хмельницької ОДА. За словами заступник начальника відомства Анатолія Марценюка, протягом минулого року їхні працівники перевіряли, як використовуються державні та комунальні кошти.

«У ході проведення 55 ревізій і комісійних перевірок виявлено порушення законодавства, що призвели до недоотримання бюджетами усіх рівнів, підприємствами, установами та організаціями області належних доходів, а також до незаконного і нецільового витрачання та недостачі ресурсів на загальну суму 30,7 мільйонів гривень», – зазначив Анатолій Марценюк.

Найбільші порушення, за його словами, виявили у сфері освіти. Там «на порушували» на суму 12,4 мільйона гривень. Серед головних – завищені суми на плату робіт підрядників та при проведенні закупівель. У сфері житлово-комунального господарства та інфраструктури порушень виявили на суму 8,6 мільйона гривень. У державній владі та обороні – на 3,6 млн грн, а в сфері промисловості, енергетики і транспорту – 2,6 млн гривень.

Також чиновник зазначив, що мали місце порушення у сфері охорони здоров’я – 1,4 млн грн, агропромисловому комплексу і використання природних ресурсів – 1,2 млн грн та соціального захисту населення – 0,8 млн гривень.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина