18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Полiтика

Прозоро: Представлено команду підтримки кандидата в президенти Ігоря Смешка у Кам'янці-Подільському

25 березня, команда прихильників волонтерського руху підтримки кандидата в президенти України Ігоря Смешка 193 округу представила своїх учасників.

На офіційній сторінці в фейсбук  «Ігор Смешко. Кам’янець-Подільський»  вчора було опубліковано відеозвернення керівника штабу 193 округу, Руслана Дудзяка, в якому він наголосив про важливість вибору 31 березня 2019 року та закликав кам’янчан бути не байдужими до долі України і виконати свій громадянський обов’язок - прийти на виборчі дільниці. Вибори є одним із легітимних інструментів для змін, - зазначив керівник штабу:


«Перед нами стоїть важливий вибір 31.03.2019!
Я, Руслан Дудзяк, керівник штабу 193 округу, та прихильники волонтерського руху підтримки кандидата в президенти України Ігоря Смешка, закликаємо Вас бути не байдужими до долі України і виконати свій громадянський обов’язок - прийти на виборчі дільниці! 
Вибори є одним із легітимних інструментів для змін!!!
Шановні співгромадяни, прошу Вас, на виборах думайте , аналізуйте біографії кандидатів у президенти, оцінюйте їх реальні справи!!!
Будьте обережні з тими кому весь час не вистачає політичної влади , щоб реалізувати свої обіцянки!!!
В час, коли внутрішня і зовнішня безпека України опинилась в ситуації, що загрожує існуванню країни нам потрібен державник, сильна особистість, справжній головнокомандувач, людина честі і гідності, яка розбирається у внутрішній і зовнішній політиці , лідер з життєвою та професійною мудрістю визнаний у світі . Такою людиною є Смешко Ігор Петрович!!! 
В політиці мають працювати професіонали, а не політичні призначенці!
Я радий , що на цих виборах у нас є можливість зробити правильний вибір, який дасть змогу з опорою на Конституцію та верховенство права, провести не зворотні демократичні зміни, гарантувати безпеку держави та гідний рівень життя людей, що дасть змогу забезпечення розбудови основ демократії та відродження України!!!
Ігор Смешко - це перемога для України, – відзначив Руслан Дудзяк у відеозверненні.»


На підтримку кандидата також виступили полковник медичної служби Володимир Мазур та працівник Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, поетеса Людмила Дрезналь. До слова, прихильники волонтерського руху підтримки кандидата в президенти України Ігоря Смешка 193 округу першими в Кам’янці-Подільському прозоро представили своїх учасників. 

 


Ігор Смешко - кандидат в Президенти України, перший військовий аташе незалежної України в США, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки України, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник. 

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина