18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Полiтика

У Євросоюзі спростували інформацію Тимошенко про розслідування корупції з боку Порошенка

23 березня лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила про початок розслідувань структурами Євросоюзу і Великобританії корупції президента України Петра Порошенка.

24 березня в Євросоюзі відповіли, що у них такої справи немає. Про це повідомляє  інтернет-видання Гордон.

Президент України Петро Порошенко не фігурує в розслідуваннях Європейського бюро з питань протидії зловживанням та шахрайству (OLAF). Про це "Європейській правді" повідомили у прес-службі представництва Європейського союзу в Україні.

"ОLAF підтверджує, що немає ніяких розслідувань, пов'язаних із президентом України. У разі виникнення будь-якої інформації, яка може становити інтерес для розслідування, OLAF оцінить її в контексті наших звичайних процедур", – підкреслюють у заяві.

23 березня лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко поінформувала, що OLAF та Британське бюро з боротьби з шахрайством в особливо великих розмірах (Serious Fraud Office) відкрили справи про корупцію щодо Порошенка. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина