18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Полiтика

“Йому доведеться відповісти”: Аваков виступив із гучною заявою про Зеленського

Кандидат на пост глави держави і шоумен Володимир Зеленський прийняв виклик, поставши перед усією Україною в образі президента Голобородька в серіалі "Слуга народу".

Таку думку в ефірі програми "В гостях у Дмитра Гордона" висловив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає Корупція.

Журналіст запитав, чи знайомий Аваков із "лідером президентського рейтингу Володимиром Зеленським".

"Як ви думаєте, чим обумовлений його високий рейтинг, який, за деякими оцінками, становить сьогодні приблизно 30%?" – поцікавився Гордон.

"Я думаю, що це така туга за новими політичними лідерами. Це такий візуальний образ, який він побудував у своїх кінофільмах, коли представив такого ідеалістичного персонажа, як президент Голобородько. Це одночасно, дозволю собі так сказати, ляпас нинішньому політикуму. Іноді заслужено, іноді ні", – сказав міністр.

"І тепер Володимиру, якщо йому судилося бути президентом, доведеться відповісти на цей виклик. Це теж дуже складна робота", – зазначив Аваков.

Окрім цього, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що в країні треба прибрати двовладдя.

"Я не хотів би, щоб наші стосунки з Порошенком розглядалися як особисті. Питання в інституційних речах.

Я за те, щоб наше суспільство розвивалося на основі балансу. Зокрема – влада", – сказав він.

"Проблеми нашої країни в багато чому не в тому, що закони погані. У нас існує конфлікт всередині влади. Існує двовладдя. І нам потрібно прибрати цей конфлікт. Прибрати компоненти, коли президент завжди конфліктує з Кабінетом міністрів за повноваження.

Дуалізм влади потрібно прибрати. Президент може бути м'яким, а може тягнути на себе всю повноту влади. Президентство Порошенка не м'яке", – заявив Аваков.

За словами керівника МВС, "питання не у військових функціях".

У військових функціях президенту треба віддати все в даному випадку. І він повинен бути сильним головнокомандувачем. Питання в тому, що дуалізм влади руйнує, тому що він породжує і корупцію і погану відповідальність чиновників і призначення кадрів за принципом "свій, хоч і слабкий, але відданий". Порошенко частина цієї історії. У моєму розумінні президент має бути візіонером", – сказав Аваков.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина