18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Полiтика

Смешко про ринок землі: Земля має належати лише громадянам України

Кандидат у Президенти України Ігор Смешко  вважає, що українці повинні мати можливість продати свою землю в національний земельний банк. 

16 березня в інтерв’ю Висилю Климчуку перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат у Президенти України Ігор Смешко висловив свою думку щодо ринку землі:

– В Україні потрібно змінити модель економіки. Мої західні колеги неодноразово мені говорили: "Ваше політичне керівництво переплутало декомунізацію з деіндустріалізацією. Це не одне і те ж". Україна – високорозвинена аграрна індустріальна країна. Повинна бути визначеність: земля належить тільки громадянам України, купити її можуть тільки громадяни України. Це аксіома. Потрібно створити ринок землі. Той, хто має землю, повинен мати можливість її продати.

Ринок землі повинен бути українським, але він повинен мати світові ціни на землю. В українців повинна бути можливість продати свій пай в національний земельний банк. У будь-якого українця повинна бути можливість взяти довгостроковий кредит (приблизно на 25 років) під низький відсоток і купити землю в цього банку. Підкреслюю: така можливість повинна бути лише у громадян України. Наприклад, в Ізраїлі іноземець не може купити землю, а у Федерального уряду США є право остаточного власності на землю.

В аграрному секторі для людей повинні бути створені відповідні умови. Держава має підтримати малий і середній бізнес. Українці мають отримувати гідну зарплату за свою ефективну роботу.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина