16.07.2019
. 15 oC ясно

EUR 28.75/29.40 USD 25.70/26.05
ukenru

Полiтика

ДБР відкрито провадження за фактом імовірного розголошення Луценком відомостей досудового розслідування щодо Гандзюк

ДБР зареєструвало кримінальне провадження за фактом можливого розголошення генпрокурором Луценком відомостей досудового розслідування у справі вбивства Каті Гандзюк. Про це на своїй сторінці у фейсбук  повідомив  адвокат Масі Найєм.


“ДБР зареєструвало кримінальне провадження за фактом можливого розголошення генпрокурором Луценком відомостей досудового розслідування у справі вбивства Каті Гандзюк.

Нагадую інформацію про справу:

1. 27 грудня я подав до ДБР заяву про вчинення генпрокурором Луценком кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 387 ККУ, а саме розголошення прокурором відомостей досудового розслідування, незалежно від того, чи приймала ця особа безпосередню участь в оперативно-розшуковій діяльності, досудовому розслідуванні.

2.Відомості за заявою внесені не були, тому 4 січня я подав до Печерського суду скаргу на бездіяльність уповноважених осіб ДБР.

3.28 лютого Печерський районний суд м. Києва виніс ухвалу: задовільнив мою скаргу на бездіяльність слідчих та зобов’язав останніх зареєструвати кримінальне провадження.

4. В той же день суд направив до ДБР копію цієї ухвали з супровідним листом.
Окрім цього, 12 березня я власноруч передав ухвалу Печерського суду з вказаним супровідним листом (від 28 лютого, вих. №757/371/19-к) до ДБР, аби забезпечити виконання рішення суду.

5. Станом на ранок 19 березня провадження зареєстроване не було (нам дали таку інформацію по телефону). 
Ми подали заяву про злочин, передбачений ст. 382 ККУ за невиконання ухвали Печерського суду.

Лише сьогодні отримали інформацію про те, що позавчора ДБР все ж зареєструвало провадження. Ми все ще чекаємо відповіді на питання «Хто замовив Катю Гандзюк?» Але в рамках КПК, будь ласка.” - йдеться у повідомленні Найєма.


 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина