18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Полiтика

Зеленський: Ми представимо ключових людей в команді після виходу в другий тур виборів

Зеленський: Ми представимо ключових людей в команді після виходу в другий тур виборів
Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив, що відрекомендує головну п'ятірку членів своєї команди до завершення другого туру президентських виборів, якщо він туди пройде. 
Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський повідомив, що відрекомендує головних людей у своїй команді після виходу у другий тур президентських виборів. Він заявив про це 18 березня під час зустрічі з представниками бізнес-асоціацій, пише  Гордон.

"Ми хочемо представити ключових людей до кінця другого туру, якщо ми туди пройдемо. За ніс водити людей не будемо – ми п'ятірку назвемо. Решту – там на це буде до президентських повноважень майже 2,5 місяця. Я вважаю, нам цього часу вистачить, щоб усіх знайти", – повідомив Зеленський.

Він зазначив, що бачить у своїй команді людей, які були присутні на зустрічі.

Згідно з фото, опублікованими на сторінці "Команди Зеленського" у Facebook, крім представників Європейської бізнес асоціації та Американської торговельної палати, там були екс-глава Міністерства фінансів України Олександр Данилюк, колишній міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Сергій Лещенко та президент Спілки українських підприємців, співзасновник компанії "Нова пошта" В'ячеслав Клімов.

Згідно з опитуванням групи "Рейтинг", проведеним із 9-го до 15 березня, Зеленський лідирує в президентському рейтингу.

Вибори президента в Україні призначено на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. 8 березня Центрвиборчком затвердив остаточний список із 39 кандидатів у президенти. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина