18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Полiтика

Порошенко звільнив голову Полтавської ОДА Головка

12 березня президент України Петро Порошенко запропонував звільнити голову Полтавської ОДА Валерія Головка у зв'язку з розслідуванням Національного антикорупційного бюро України. Сьогодні президент заявив про звільнення чиновника. Про це пише  інтернет-видання Гордон
Президент України Петро Порошенко звільнив Валерія Головка з посади голови Полтавської обласної державної адміністрації. Про це він заявив під час свого робочого візиту до Полтави, пише прес-служба президента.

"Сьогодні тут, у Полтаві, я хочу оголосити, що підписав відповідний указ про звільнення пана Головка", – заявив Порошенко на засіданні Ради регіонального розвитку Полтавської області.

Він нагадав, що у Національного антикорупційного бюро виникли "обґрунтовані підозри" щодо голови ОДА.

За словами президента, для забезпечення об'єктивного розслідування буде краще, якщо Головко не обійматиме високої державної посади.

"Це – логічне рішення, яке має стати модельним для будь-яких подібних випадків. Бо це є довіра людей. Ніхто не буде використовувати "владну парасольку" для того, щоб перешкоджати розслідуванню... Для нас питання політичної волі у боротьбі з корупцією є абсолютно принциповим", – зазначив Порошенко.

За його словами, поки що виконувати обов'язки голови Полтавської облдержадміністрації буде заступник голови Роман Товстий.

22 лютого детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшуки за місцем роботи та проживання низки посадових осіб Полтавської облдержадміністрації у межах кримінального провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди чиновниками.

12 березня Порошенко запропонував звільнити голову Полтавської ОДА Головка у зв'язку з розслідуванням НАБУ. 

Tags: ,

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина