18.06.2019
. 26 oC пасмурно

EUR 29.10/29.80 USD 26.15/26.50
ukenru

Полiтика

Саакашвілі назвав умову повернення до України наступного дня після виборів.

Саакашвілі придбав квиток до Києва.

Екс-голова Одеської обласної держадміністрації Міхеїл Саакашвілі  в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" на "1+1" підтвердив своє повернення до України.

"Коли чинного президента обирали, у нього було гасло "Президент з першого туру". То зараз у народу України гасло "Президента геть з першого ж туру". Коли він отримає поразку в першому турі, то вже на другий день я збираюся до Києва. Я переконаний, що незаконні накази, які він давав щодо заборони мого повернення в Україну, жоден прикордонник не буде виконувати", - заявиви Саакашвілі. 

За його словами, електронний квиток до Києва, який потрапив у засоби масової інформації, не фейковий.  "Повертаюся в Україну, бо це моє законне право після того, як суди повісили на мене фальсифіковану справу. Луценко назвав мене агентогм ФСБ. Так ось, я агент, який нікуди не втікав і хотів, щоб мене судили. Я хочу відстоювати свої права. У мене немає ніяких політичних амбіцій в Україні", - сказав колишній керівник Одещини. 

Раніше повідомлялося, що Саакашвілі повернеться в Київ у квітні нинішнього року. У Державній прикордонній службі України його не мають наміру впускати принаймні до 2021 року. у свою чергу кандидат у президент України Анатолій Гриценко у разі перемоги на виборах пообіцяв повернути громадянство України колишньому президентові Грузії Саакашвілі. 

Нагадаємо, Саакашвілі позбавили громадянства наприкінці липня 2017 року, коли він був за межами України. Згодом він перетнув польсько-український кордон.Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону.  У Державній прикордонній службі наголосили, що політик порушив міграційне законодавство України і буде депортований до країни попереднього перебування.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина