22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Полiтика

Канада дасть Україні грошей на вибори

Канада виділяє гроші на боротьбу з дезінформацією під час виборів в Україні. Кошти будуть виділені як на президентські, так і парламентські вибори.

Для протидії дезінформації під час проведення президентських та парламентських виборів-2019 в Україні Канада виділить кошти. Про це повідомляє  Кореспондент.

Як зазначила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, "Канада завжди буде виступати в підтримку України, її суверенітету і територіальної цілісності".

"Канада виділяє кошти на здійснення ініціатив для протидії негативному впливу дезінформації на українські вибори, з метою підтримки виборчої реформи в Україні і підвищення участі жінок у виборах", - сказала Фріланд.

Про які саме ініціативи йдеться, Фріланд не уточнила. Додамо, що раніше Канада оголосила, що виділить 24 млн доларів на підтримку виборчої реформи, спостереження за виборами, гендерної рівності та інклюзивного управління в Україні.

Як повідомлялося, в списку кандидатів у президенти 39 осіб. Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію трьох кандидатів в президенти. ЦВК офіційно затвердила скасування участі в передвиборних перегонах Дмитра Гнапа, Дмитра Добродомова та Євгена Мураєва.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина