21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.40 USD 26.00/26.35
ukenru

Полiтика

Ігор СМЕШКО: Порошенко зараз платить по рахункам, які накопичилися за п’ять років

Витік інформації про корупцію в "Укроборонпромі" став страшним для нинішньої влади, але фахівці всі ці п’ять років бачили, що рано чи пізно цей нарив зірветься, зазначив кандидат у Президенти України  Ігор Смешко.

Про це він сказав у програмі "Події дня" на телеканалі "НАШ", 11 березня 2019 року.


"Зараз Президент України Петро Порошенко і влада, яку він очолює, платить по рахунках, які накопичилися на п’ять років. Правоохоронна система розвалена, внутрішня і зовнішня безпека знаходиться на найнижчому рівні. Механізми функціонування в оборонному комплексі закупівель, торгівлі зброєю – це виключно президентська вертикаль влади. Для цього існує система, і вона існувала до приходу Порошенка до влади, в якій головну роль відіграють підконтрольні йому спецслужби, а також Рада національної безпеки і оборони, робочим органом якої є Комісія військово-технічного співробітництва і експортного контролю, яку всі ці роки очолював пан Гладковський" - додав Ігор Смешко.


 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина