22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Полiтика

Аваков заявив, що у штабі "провладної команди" використовують адмінресурс для підкупу виборців

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, найбільше випадків, пов'язаних із використанням адміністративного ресурсу для підкупу виборців, зафіксовано у Київській області. 
В Україні розслідують низку кримінальних проваджень у зв'язку з використанням адміністративного ресурсу для підкупу виборців, заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в ефірі телеканала ICTV 11 березня, передає  Гордон.


"Продаж голосів, так звані сітки... Я наведу приклад однієї кримінальної справи, яку розслідують у Київській області, у Василькові. Ідеться про підкуп голосів... Один зі штабів провладної команди наймає агітаторів, агітатори вибирають 100 людей, як правило, найбідніших, ідуть до цих 100 людей у квартири, запитують: "А ви готові підтримати нашого кандидата?" Ось ми готові вам допомогти. Із них, із цих 100 осіб, 30 кажуть: "Так, ми готові"... Цих людей записують у списочок. Після чого йдуть у райраду або в радбез", – розповів Аваков.


За його словами, в Україні діє бюджетна програма "Турбота", і ці люди зі списком пропонують керівникам районних рад, сільським головам або мерам "виділити цим 30 людям, які сказали "так", по тисячі гривень".


"Є адмінресурс в особі голови райадміністрації, мера або якогось сільського голови... І цим людям виплачують по тисячі гривень. І цим людям, бабусям... надходить дзвінок. "Ви отримали тисячу гривень?" – "Отримали". – "Ми чекаємо, що ви теж проголосуєте за нашого кандидата", – продовжив глава МВС.


Він додав, що "це відбувається по всій країні", але найбільше таких випадків зафіксовано у Київській області. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина