20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Полiтика

Боксів для бюлетенів не буде: ЦВК

24 січня 2019 року тендерний комітет  Центральної виборчої комісії  оголосив про проведення процедури відкритих торгів щодо закупівлі послуг з виготовлення та доставки архівних боксів (картонні коробки) через систему ProZorro.  Призначення архівних боксів – доставка бюлетенів та іншої виборчої документації від дільничних виборчих комісій до окружних виборчих комісій після підрахунку голосів.

До 9 години 24 лютого 2019 року до тендерного комітету Комісії було подано лише дві тендерні пропозиції з неповним комплектом документів.

 Тому 5 березня 2019 року тендерний комітет ЦВК був змушений відхилити ці пропозиції, як такі, що не відповідають умовам тендерної документації. Таким чином, відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі", торги із закупівлі зазначених боксів було відмінено.

За час, що залишився до дня голосування, повторні торги щодо закупівлі послуг з виготовлення та доставки архівних боксів провести вже неможливо. Відтак, питання, яким чином і в чому будуть доставлятися виборчі бюлетені та інша документація до ОВК, залишилось відкритим.

Всі суб’єкти виборчого процесу, а особливо офіційні спостерігачі повинні бути готовими до того, що голови та члени ДВК будуть змушені доставляти виборчу документацію в підручних засобах,  часто не призначених для цього.

Центральна виборча Комісія зазначає, що чергові вибори Президента України 31 березня 2019 року стали першими, коли ЦВК доводиться застосовувати Закон України "Про публічні закупівлі".  Визначені ним часові рамки не враховують швидкоплинності виборчого процесу. Так, через обмежені строки під загрозою здійснення закупівель транспортних послуг та канцелярського приладдя окружними виборчими комісіями.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина