21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Полiтика

Смешко: Чверть кандидатів у президенти України мають сталі зв'язки з РФ

Більшість політиків, які вирішили взяти участь у президентській гонці, не мають стратегічного плану розвитку країни. Крім того, деякі з них не приховують своєї проросійської позиції, сказав перший військовий аташе незалежної України у США, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, кандидат у президенти України Ігор Смешко, пише Гордон.
Чверть кандидатів у президенти України мають стійкі зв'язки з РФ. Про це 4 березня в інтерв'ю телеканалу "Перший Західний" сказав перший військовий аташе незалежної України у США, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат у президенти України Ігор Смешко.

"Із 1992 року до 2005 року я працював у зовнішній воєнній розвідці й на керівних посадах, керуючи розвідувальним співтовариством нашої країни. Безумовно, я дуже багато знаю про політиканів. Мене це не тішить. Можливо, я знаю про них більше, ніж вони самі про себе хочуть знати і пам'ятати. Але все це закрито грифом "таємно". Свої знання я отримав на службі у держави", – зазначив він.

Він додав, що на президентських виборах 2010 року він не голосував за жодного з кандидатів.

"Більше того, я сказав: хто б не був обраний із цих претендентів – до кінця терміну не добуде. У січні 2013 року, за рік до Майдану, на конференції, яку проводив НАТО в Києві, я сказав, що ми на порозі другого кривавого Майдану. Усі були здивовані", – розповів він.

Смешко повідомив, що перед нинішніми президентськими виборами його партія "Сила і Честь" планувала підтримати когось із кандидатів.

"Після переговорів ми побачили, що нема кому підставити плече. Люди, які зараз ідуть у президенти, не мають стратегічного бачення. Вони не мають стратегії, плану, архітектури того, що вони хочуть будувати. Вони знову хочуть просто прийти до влади. Знаючи їх і їхнє найближче оточення, у мене не було іншого виходу, як зробити крок уперед. Держава втратила керованість. Конституція попирається. Серед цих кандидатів є люди, які мають сталі зв'язки з керівництвом РФ і деякі з них не приховують свою проросійську орієнтацію. Я б сказав, що це четверта частина людей серед кандидатів, які, виступаючи за мир, насправді пропонують капітуляцію", – зазначив Смешко. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина