21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Полiтика

Гриценко заявив про переговори щодо об'єднання з п'ятьма кандидатами у президенти.

Також Гриценко розраховує на позицію Вакарчука, пише  ТСН

Кандидат у президенти України від політичної сили "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко проводить переговори щодо об'єднання зусиль на виборах з п'ятьма іншими кандидатами. Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV. 
За його словами, переговори проходять з Ігорем Смешком, Дмитром Добродомовим, Романом Безсмертним, Русланом Кошулинським та Ігорем Кривенком. 


"Я не можу з етичних міркувань, поки ми не погодили, розповідати про результат. Але із зазначеними та іншими людьми, представниками громадянського сектору, ми проводимо ці консультації. І я впевнений, що об'єднаються всі, для кого насправді Україна вище особистих амбіцій чи якогось особистого інтересу", додав Анатолій Гриценко. 


Також він надіється на те, що про свою позицію заявить музикант Святослав Вакарчук. 

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий у п'ятницю, 1 березня, оголосив, що знімає свою кандидатуру на виборах на користьлідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка. 
Раніше Садовий повідомляв, що йому пропонували від імені президента Петра Порошенка підписати угоду в обмін на вирішення питання утилізації сміття у Львові. 
Від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти могли подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина