21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Полiтика

Смешко: Головний ворог – тотальна політична корупція, вона руйнує все

За п'ять років війни українська правоохоронна система не змогла побороти корупцію в країні. Те, що українці бачать безкарність, може стати більшою загрозою національній безпеці, ніж російська агресія, сказав перший військовий аташе незалежної України у США, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат у президенти України Ігор Смешко, пише інтернет-видання Гордон.

Політична корупція є головним ворогом будь-якої країни. Таку думку в ефірі телеканала "112 Україна" висловив перший військовий аташе незалежної України у США, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат у президенти України Ігор Смешко.

"Я дуже вдячний, що наші громадяни прекрасно розуміють, що головний ворог навіть не агресор, який стоїть на кордоні, головний ворог – усередині країни. Це тотальна політична корупція, вона руйнує все. Вона навіть руйнує мотивацію захищати. Ви пам'ятаєте відомі слова [військового і державного діяча Карла] Маннергейма в парламенті Фінляндії, коли йому запропонували створити міцне військо, а він сказав: "Я вас хочу попередити, що я нічого не можу зробити без вас. Тому що перед тим, як я пошлю фінських солдатів захищати Фінляндію, ви повинні створити рівень життя, який було б варто захищати і за нього вмирати", – розповів Смешко.

Кандидат у президенти України підкреслив, що українська влада цього не розуміє.

"Ви тільки подивіться, що твориться із бюджетом, із цими закритими статтями. Контрабанда. Коли я буваю за кордоном, мені дуже важко відповісти, яким чином героїн з Афганістану йде транзитом через Україну і попадає в Західну Європу. За п'ять років війни наша правоохоронна система не змогла припинити все це. Головний ворог знаходиться всередині країни. Агресор буде нападати тільки тоді, коли він побачить, що ситуація в країні дуже дестабілізована. А те, що люди бачать безкарність за злочинні дії, може стати більшою загрозою національній безпеці, ніж армії, які стоять на нашому кордоні", – сказав Смешко.

Представник МВФ в Україні Йоста Люнгман зазначав у листопаді 2017 року, що корупція щорічно обходиться Україні в 2% економічного зростання.

Президент України Петро Порошенко в січні 2019 року назвав проблему корупції дуже серйозною. За його словами, українська влада зосереджена на боротьбі з нею.

12 лютого 2019 року Люнгман заявив, що представники МВФ поки не побачили радикальних змін у рівні корупції в Україні. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина