20.05.2019
. 23 oC ясно

EUR 28.90/29.50 USD 26.00/26.35
ukenru

Полiтика

ЦВК витратить на друк бюлетенів понад 160 мільйонів гривень

Центральна виборча комісія уклала договір з державним підприємством "Поліграфічний комбінат Україна" на виготовлення виборчих бюлетенів для голосування за кандидатів на посаду президента загальною вартістю 166,36 млн грн., передає  ТСН.

Інформація про це міститься в системі ProZorro.

ЦВК обрала "Поліграфічний комбінат "Україна" шляхом переговорної процедури, посилаючись на закон "Про вибори Президента України", яким передбачається, що виборчі бюлетені є документами суворої звітності, які містять ступені захисту. А вищи згадане підприємство є єдиним в Україні з матеріально-технічною базою та потужностями, які відповідають вимогам.

У системі ProZorro зазначено, що ЦВК має намір замовити послуги з виготовлення та пакування 60 млн 359 тисяч 600 виборчих бюлетенів. Виготовити їх мають протягом 16 календарних днів.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Процедура реєстрації кандидатів у президенти завершилась 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина