Четвер, 28 травня 2020
. 12 oC пасмурно

EUR 29.20/29.90 USD 26.70/27.11
ukenru

Полiтика

Вибори президента: Садовий зняв свою кандидатуру.

Лідери партій «Самопоміч» Андрій Садовий та «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко домовились про підтримку останнього як єдиного кандидата в президенти України. Садовий зняв свою кандидатуру, повідомляє сайт "Громадське".

Про це він сказав на брифінгу: «Я прийняв рішення, я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і я оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка».

Він також зазначив, що його завдання — перемагати на парламентських та місцевих виборах.

Нагадаємо, у січні Андрій Садовий заявив, що допускає об'єднання зі співаком Святославом Вакарчуком та лідером «Громадянської позиції» Анатолієм Гриценком на парламентських виборах.

18 січня політики вже проводили зустріч щодо ймовірного об'єднання.

Зазначимо, що «Об'єднання «Самопоміч» та політична партія «Демальянс» раніше уклали угоду про політичний союз та заявили, що разом братимуть участь у президентських, парламентських та місцевих виборах. Загалом ЦВК зареєструвала 44 кандидати в президенти України.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина