22.05.2019
. 20 oC ясно

EUR 28.80/29.45 USD 26.00/26.40
ukenru

Полiтика

Нардепи Найєм, Заліщук і Лещенко повідомили, що подали заяви про вихід з БПП

У разі виходу з фракції нардепа можуть позбавити депутатського мандата

Народні депутати Мустафа Найєм, Світлана Заліщук і Сергій Лещенко повідомили, що подали заяви про вихід з парламентської фракції "Блок Петра Порошенка", передає  112.

Мустафа Найєм повідомив про своє рішення у Telegram-каналі.

"Подав заяву про вихід з фракції БПП. Це – формальність. Ми вже давно по різні сторони ціннісних барикад. Останні події це лише підтвердили. Я прийшов у політику після революції і навіть формально не хочу бути пов'язаний з тими, хто відкрито очолює контрреволюцію", - написав Найєм.

Світлана Заліщук натякнула, що виходить із фракції через скандал із оборудками при закупівлях в оборонній сфері. Про це вона написала на сторінці у Facebook.

"Написала заяву про вихід з фракції БПП. ...Далі не бачу можливості та сенсу мати жодної прив‘язки до цієї абревіатури. Розкрадання в солдатів - це за межею людяності", - написала Заліщук.

Сергій Лещенко без коментарів опублікував заяву в Facebook.

Зазначимо, згідно з п. 6 ст. 81 Конституції України, вищий керівний орган політичної партії може позбавити депутатського мандата нардепа у разі його виходу із фракції.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина