21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.90/29.45 USD 26.00/26.35
ukenru

Полiтика

Вибори-2019 можуть стати останніми в територіальних границях України

Якщо українці помиляться з вибором нового президента у 2019 році, то майбутні волевиявлення стануть останніми в історії України.

Таку думку  висловив перший президент України Леонід Кравчук.

«Попереду вибори – президентські і парламентські. Якщо ми цього разу помилимось, і будемо обирати за гречку, то це можуть бути для нас останні вибори. Я не піду ні до кого в команду. Я не піду ні до кого в штаб. Я буду аналізувати. От я ходив на форум до Тимошенко. І зараз вам кажу, і тоді казав, що я піду до будь-кого: до лівих, до правих, до БПП, до «Народного фронту». Це не тому, що мені дуже цікаво, а тому, що я хочу порівняти, аби сказати людям: «Будьте пильними.»

2019 рік – час аналізу

2019 рік – час новітніх технологій: соціальні мережі, телеканали, інтернет-видання і т.п. Виборцю дається клондайк інформаційних площин, з яких можна черпати відомості про кожного кандидата. Свідомий громадянин обов’язково повинен ознайомитись із біографією, політичною діяльністю, кар’єрою претендентів на пост глави держави.

«Зараз є всі можливості через інтернет, телеканали, газети скласти уяву про людину, яка йде у президенти. Її життя, біографію можна дослідити. Я не вірю в те, що доросла людина не може розпізнати брехуна та крикуна. Якщо людина ніколи не працювала на політичному, економічному, соціальному фронті, як вона завтра прийде на президентську службу? Як вона все буде знати?» -  вважає  Леонід Кравчук.

Проте не варто опиратись на інформацію одного джерела (каналу, видання тощо). Кожен українець має відповідально та інтелектуально підійти до обрання людини, яка наступні 5 років керуватиме країною. Час аналізувати та розділяти інформаційну течію.  Представники бізнесу при владі, мають величезний вплив на телекомунікативні технології сьогодення. В передвиборчий період є можливість використання низького матеріального забезпечення журналістів для піару кандидата. Цим можна пояснити високий рейтинг того чи іншого обранця.

Кого обирають українці (результати опитування)

Нещодавне  опитування  серед населення показало журналістам Live Кам’янець трьох кандидатів, чиї рейтинги мають значний відрив від інших претендентів.

Думка українців несподівано розділилась між колишнім главою СБУ Ігорем Смешком, лідером студії «Квартал 95» Володимиром Зеленським та  колишнім міністром оборони України Анатолієм Гриценко.

Чому такий вибір? Різко впала довіра до «старих» політиків, це призводить до того, що зараз досить відкрите поле для нових кандидатів.

Нове ім’я в політиці – Володимир Зеленський.

Директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна  зауважує:

«Зеленського українці обирають, тому що він є «свіжою кров’ю» і може оновити політику. Серед його електорату переважає молодь.»

Володимир Зеленський показує хороший рейтинг, проте дійсно, більше серед молоді. Серед молодого електорату, згідно статистики, –  найнижчий рівень голосування. Це може стати перепоною в день голосування для кандидата.

Новий потужний кандидат

За півроку до виборів  українців попереджали про ймовірну появу нового потужного кандидата. За словами політолога та аналітика Олександа Кочеткова, політики, які збираються боротися за посаду очільника країни, побоювались можливості виникнення цієї нової фігури.

«Всі відомі кандидати, такі як Порошенко, Тимошенко, Бойко і Гриценко, дуже побоюються того, що з’явиться невідомий, але неочікувано потужний кандидат, і всі карти на столі змішає», – сказав Кочетков в  інтерв’ю  radiosvoboda від 5 вересня 2018 року.

Експерт прогнозував, що він (кандидат) отримає підтримку, якщо запропонує українцям переконливу картину майбутнього, в якому буде краще жити, доведе свою спроможність реалізувати це та представить професійну, не заплямовану команду.

12 січня журналіст і телеведучий Дмитро Гордон  робить несподівану заяву  та називає прізвище «ідеального» на його думку кандидата на главу держави – Ігор Смешко.

"Можливо, я ідеаліст, романтик. Можливо... Але мені здається, що сьогодні, як ніколи, багато залежить від кожного з нас, від того, якою ми хочемо бачити свою країну. ...Я провів чимало бесід із людьми, які очолюють президентські перегони: з [лідером "Батьківщини"] Юлією Тимошенко, [артистом] Володимиром Зеленським, [лідером партії "Громадянська позиція"] Анатолієм Гриценком. Я поважаю цих людей, у них є свої чесноти і недоліки. Радий, що в українців є вибір. Цим ми і відрізняємося від Росії, де все давно відомо, запрограмовано. Я багато місяців думаю про те, як знайти фігуру, ідеальну для України в нинішній переломний момент. Я цю людину знаю і хочу сказати про це всім. У моєму розумінні це Ігор Петрович Смешко. Ігоре Петровичу, хочу офіційно закликати вас – як генерала, як офіцера – піти на президентські вибори. ", – сказав Гордон. 
Наступного дня Ігор Смешко оголошує про рішення подати свою кандидатуру на пост глави держави.

30 січня Центрвиборчком реєструє Смешка кандидатом у президенти. 

Виходячи з розвитку подій, новим потужним кандидатом, про якого попереджали українців є Ігор Смешко.

За досить короткий відрізок часу, рейтинг кандидата виростає з чималою швидкістю. Колишній глава СБУ робить заяву, що опиратиметься на підтримку виключно середнього класу.

«Ми доведемо, що стати Президентом можна і без олігархів!» -  заявив Ігор Смешко .

Незабаром виборців очікувала нова заява:

«Дорогі Друзі! Ми тільки три тижні тому почали. Без коштів. При спротиву олігархів. Вони налякані.

Завдяки 50 і 100 гривням переказу протягом тижня – від простих Людей! – ми увійшли у десятку рейтингу. За те саме наші конкуренти – з їх білбордами та рекламою на провідних каналах – сплатили мільйони доларів.»

Експерти прогнозують, що чітка передвиборна програма та дійсно потужний досвід Ігоря Смешка зіграють чималу роль на виборах.

Також у час стрімкого розгортання збройної агресії з боку сусідньої держави, президент з перших секунд після інавгурації, навіть серед ночі має бути готовий приймати найскладніші рішення.  Колишній прем'єр-міністр України Євген Марчук вважає:

 «У разі обрання президентом України колишній голова Служби безпеки України Ігор Смешко буде готовий ухвалювати найвідповідальніші рішення. Але найголовніше, що якийсь час він сам буде очолювати реалізацію цих рішень доти, поки не переконається, що виконавці готові, знають як і вміють результативно працювати на жорсткому супротиві».

Експерти вважають, що вибори-2019 стануть показником рівня свідомості українців. У виборця немає права на помилку. У час агресії з боку Росії українці не можуть давати шанс недосвідченому керівнику. Україну порівнюють з літаком, який от-от зазнає краху. Чи маємо ми право посадити за штурвал недосвідченого пілота, покладаючи надію на те, що за кілька хвилин до зіткнення він навчиться кермувати?

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина