21.05.2019
. 16 oC ясно

EUR 28.80/29.40 USD 26.00/26.35
ukenru

Полiтика

Вісім кандидатів у президенти попросили поліцію надати їм охорону, - Аваков

Всього з початку президентських перегонів поліція відкрила 61 кримінальну справу

Поліція отримала заяви від восьми кандидатів у президенти з проханням надати охорону. Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час координаційної наради правоохоронних органів, яку транслював телеканал "112 Україна".

"Проводимо роботу із забезпечення охорони кандидатів на посаду президента України. Зараз з таким проханням звернулися до Нацполіції 8 кандидатів", - зазначив він.

При цьому Аваков додав, що для забезпечення ефективного реагування на випадки порушення виборчого поліція ретельно готує весь особовий склад.

"Вивчається законодавство, зараз тривають такі навчання, щодо виборчого процесу. Забезпечуємо максимальне сприяння в роботі офіційних спостерігачів. Також буде організована охорона у місцях тимчасового перебування і проживання", - перерахував він.

За словами Авакова, наразі правоохоронці отримали 1 477 заяв про порушення під час виборчої компанії.

"Більше всього їх у столиці - 158, Дніпропетровській - 153, Київській - 109, Одеській - 82, Черкаській і Донецькій - 77. В основному це інформація про факти, пов'язані з незаконною агітацією - 1004, підкупом виборців - 1006, пошкодженням майна - 27, хуліганськими діями - 17", - уточнив він.

У зв'язку з цим, додав міністр, відкрито 61 кримінальну справу, складено 306 адміністративних протоколів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина