22.03.2019
. 11 oC пасмурно

EUR 30.40/30.90 USD 26.85/27.15
ukenru

Полiтика

Компанія Нафтогазу провалила план з видобування газу - Прем'єр

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що дочірня компанія НАК "Нафтогаз України" Укргазвидобування провалила план з видобування газу. Про це він сказав під час засідання уряду 13 лютого, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Щодо енергетичної незалежності - ми взагалі не маємо жодних закупівель газу з Російської Федерації... Головне, що ми маємо розвивати власне видобування, оскільки в Україні є достатньо резервів, щоб повністю забезпечити себе газом... Ми видобули в Україні з приватними компаніями спільно 21 млрд метрів кубічних газу, але я хочу сказати, що вкрай незадоволений, що Укргазвидобування компанії "Нафтогаз" план з видобутку газу, який ми затвердили, фактично провалила. Дуже важливо виправити це", - наголосив Гройсман.

За його словами, уряд у 2018 році прийняв ряд дерегуляційних рішень для того, щоб відкрити можливості надрокористування і "щоб усі видобували газ в Україні в рамках міжнародних стандартів".

"Ми змінили старі регуляції, ми відкрили геопросторові дані, ми запустили підготовку аукціонів на надра. Це означає, що ми бачимо перспективу трьох-пяти років нарощування власної видобутку, що означатиме повну енергетичну незалежність", - зауважив Прем'єр-міністр.

Він також наголосив, що в Україні зростає виробництво альтернативної енергії, розвивається ринок альтернативної енергетики.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "