Вівторок, 25 лютого 2020
. 6 oC пасмурно

EUR 26.15/26.67 USD 24.20/24.57
ukenru

Полiтика

Гройсман про вибори: Я вірю, що переможе здоровий глузд

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що вірить у перемогу здорового глузду на президентських та парламентських виборах в Україні.

Про це він сказав під час щорічних зборів компаній-членів Американської торговельної палати в Україні, повідомляє корреспондент  Укрінформу.

«Ми живемо в демократичній країні і ми дізнаємось про результати виборів Президента в березні, а парламенту – в жовтні. Я глибоко вірю в те, що однозначно переможе здоровий глузд», - сказав Гройсман.

Він додав, що в Україні необхідно продовжувати розпочаті реформи у різних сферах, «повертатись в минуле ніхто не хоче» і попереду на Україну чекає успіх.

Як повідомлялося, в Україні 31 грудня 2018 року стартував виборчий процес чергових виборів Президента України, призначених на 31 березня 2019 року. Також в Україні в кінці жовтня мають відбутися вибори до Верховної Ради.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!
Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина