26.08.2019
. 22 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Полiтика

Отримав гроші за агітацію - кримінал: у МВС попередили українців

У Міністерстві внутрішніх справ нагадують про кримінальну відповідальність за оплату роботи агітаторів і спостерігачів на виборах. Такі порушення поліція кваліфікуватиме як підкуп виборця, передає  gazeta.ua.

"Хочемо нагадати всім учасникам виборчого процесу, що виборче законодавство не передбачає додаткової оплати членам комісій поза державним бюджетом. Не передбачає, що є право виплати грошей спостерігачам та агітаторам під час виборчої кампанії.

Спроби здійснити такі платежі ми оцінюватимемо і кваліфікуватимемо за ст. 160 КК - підкуп виборця", - сказав радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.

Порушенням законодавства буде і укладання трудових угод для агітаторів.

Законне фінансування виборчої кампанії - лише з держбюджету або виборчого фонду у безготівковій формі.

"Якщо людина готівкою отримує будь-які кошти за будь-які послуги - це вже незаконно. У безготівковій формі мають право оплачуватися послуги і товари, виготовлення продукції, оформлення візуальної реклами, на радіо або в газетах", - пояснили у МВС.

Стаття 160 ККУ передбачає покарання від штрафу 1700-5100 грн до позбавлення волі до 7 років.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина