24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Полiтика

Фракція Радикальної партії блокує трибуну Ради через підвищення цін на газ

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що парламентська фракція політсили виступає за звільнення керівництва НАК "Нафтогаз України". 
Парламентська фракція Радикальної партії блокує трибуну Верховної Ради, вимагаючи скасувати підвищення цін на газ, повідомляє кореспондент інтернет-видання "ГОРДОН".

"Ми не будемо голосувати за жоден закон. Ми не дамо працювати парламентській трибуні, поки не буде ухвалено рішення, яке ми кілька місяців тому зареєстрували, про зниження цін на газ, про відставку керівництва "Нафтогазу", про встановлення справедливої ціни на газ, про повернення порядку нарахування субсидій, щоб кожна людина могла заплатити за комуналку", – заявив лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Після виступу Ляшка члени фракції продовжили стояти біля парламентської трибуни. Рада почала розглядати законопроект №9285 про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з утворенням територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів. Коли законопроект було подано на голосування, його підтримав 181 нардеп за 226 необхідних. Народний депутат від Блоку Петра Порошенка, секретар комітету з питань національної безпеки і оборони Іван Вінник закликав провести політичні консультації. У зв'язку з цим спікер Верховної Ради Андрій Парубій оголосив перерву. 
Ми заблокували трибуну парламенту, щоб змусити владу винести на розгляд наш законопроект про мораторій на підвищення ціни на газ. Люди не повинні отримувати платіжки на 9000 гривень, коли у них пенсія 1500 гривень. Разом припинемо тарифний геноцид!

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина