21.08.2019
. 18 oC ясно

EUR 27.60/28.35 USD 25.00/25.35
ukenru

Полiтика

Екс-регіонал задекларував понад півмільйона доларів готівки

Народний депутат Володимир Кацуба отримав 174 тисячі 450 гривень доходу від відчуження нерухомого майна.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, пише  Експрес-онлайн. Нерухомість нардеп продав громадянці України Вікторії Балецькій.

Минулого року Володимир Кацуба придбав 13 земельних ділянок, що розташовані в селі Мала Данилівка (Дергачівський район, Харківська область). Продавець – ПП "Котеджне містечко "Олександрія-Нова". До того у цьому селі нардеп вже мав дві земельні ділянки. Крім того, Володимир Кацуба володіє землею в Старому Салтові (Вовчанський район, Харківська область). У цьому ж селі має дачний будинок. У його власності — квартири в Харкові, Києві та Кривому Розі, а також будинок у селі Дергачі (Дергачівський район, Харківська область). Їздить нардеп на автомобілі Mercedes-Benz G 63 AMG, а також має катер BMW 27 Sport Bavaria.

У 2017 році, депутат отримав 210 тисяч 271 гривню заробітної плати і 270 тисяч гривень доходу від відчуження цінних паперів, ще 6 мільйонів 313 тисяч 668 гривень становив його дохід згідно з договором купівлі-продажу корпоративних прав у статутному капіталі. Готівкою нардеп зберігає 98 тисяч євро, 650 тисяч гривень та 685 тисяч доларів, а 700 тисяч гривень він позичив третім особам. На банківських рахунках у Володимира Кацуби — 120 доларів та 434 тисячі 197 гривень.

Нагадаємо, що на виборах 2012 року Володимир Кацуба переміг в мажоритарному окрузі на Харківщині. Він входив до складу фракції Партії регонів й голосував за диктаторські закони. Сьогодні Коцюба — член депутатської групи "Партія "Відродження" у парламенті.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина