22.08.2019
. 16 oC пасмурно

EUR 27.60/28.35 USD 24.95/25.30
ukenru

Полiтика

Вибори 2019: В Україні зареєструвався перший кандидат у президенти

Екс-міністр екології та природних ресурсів України Ігор Шевченко подав свої документи до ЦВК і став першим кандидатом на пост президента на цьогорічних виборах, передає  ТСН.

Колишній чиновник йде на вибори як самовисуванець, повідомляє 24 канал. Під час реєстрації Шевченко наголосив, що наразі займається благодійним фондом, який очолює, а з бізнесу пішов 10 років тому.


"Я вирішив іти в президенти через те, що маю достатні знання, хорошу освіту, зокрема і українську, і іноземну, та успішний досвід в бізнесі і в державній сфері, також я маю великі зв’язки за кордоном",  – сказав кандидат у президенти.


Нагадаємо, відсьогодні, 31 грудня, стартує виборча кампанія в Україні. Офіційне висунення кандидатів та подача документів для реєстрації буде проводитися до 3 лютого 2019 року включно. Перший тур виборів президента України відбудеться 31 березня 2019 року. У проекті Держбюджету-2019 на підготовку і проведення майбутніх виборів президента України закладено понад 2,3 мільярда гривень.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина