24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Полiтика

Засідання виконавчого комітету: Останнє у 2018 році

Члени виконавчого комітету розглянули низку питань із різних сфер життєдіяльності міста.

Про це повідомляє  прес-центр  міської ради.

Зокрема, на порядку денному було кілька питань, які стосувалися дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, зарахування на квартирний облік.
Погоджено заборону використання піротехнічних засобів та публічне відтворення окремих аудіовізуальних творів на території міста на період проведення операції об'єднаних сил і здійснення технологічної накатки маршруту №6 а "с. Цибулівка - пологовий будинок".

Розглянуто затвердження вартості платних послуг та вхідної плати на об'єктах музею-заповідника. До речі, вхід безкоштовний для груп кам'янецьких школярів за попереднім домовленням і кожного першого понеділка місяця - для студентів середніх спеціальних навчальних закладів, ветеранів Другої світової, учасників бойових дій, пенсіонерів.
У наявності музею-заповідника є і електроскутер, яким може скористатися кожен бажаючий під час екскурсій чи відвідування Старої фортеці. Для маломобільних осіб його нашому місту нещодавно подарував президент ВГО «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» Андрій Шевцов.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина