24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Полiтика

Порошенко оголосив про закінчення дії воєнного стану в 10 областях

Росія не відвела військ від українських кордонів, однак ЗСУ завдяки заходам, вжитим за час воєнного стану, набагато краще готові до раптової агресії. Про це на засіданні РНБО заявив президент України Петро Порошенко. 
Президент України Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони заявив про завершення дії воєнного стану в 10 областях країни, передає  інтернет-видання "Гордон".

"Зараз о 14.00 припиняється воєнний стан. Це моє принципове рішення. Воно базується на всіх складових поточної ситуації з безпекою в державі", – сказав президент.

За 30 днів дії особливого режиму російські війська, що скупчилися біля кордону України, не відведено в місця постійної дислокації. Проте воєнний стан значно покращив готовність українських військ до відбиття повномасштабної агресії, підкреслив Порошенко.

"В абсолютно іншому стані перебувають можливості українських Збройних сил та інших підрозділів сектору оборонної безпеки", – сказав глава держави.

Він доручив керівникам силових відомств та головам регіонів, у яких діяв воєнний стан, звітувати перед українцями про заходи, вжиті в період особливого режиму.

26 листопада – наступного дня після того, як Росія захопила катери Військово-морських сил України "Бердянськ" і "Нікополь", буксир "Яни Капу", а також 24 українських військовослужбовців, – Верховна Рада підтримала указ президента України Петра Порошенка про введення воєнного стану в 10 областях на 30 діб.

Воєнний стан запровадили у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Херсонській, Донецькій і Запорізькій областях, а також внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

22 грудня президент України Петро Порошенко говорив, що за час воєнного стану українські військові істотно наростили швидкість реагування у разі агресії. 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина