24.08.2019
. 23 oC ясно

EUR 27.55/28.30 USD 24.95/25.30
ukenru

Полiтика

Порошенко збирає РНБО для обговорення воєнного стану в Україні

Сьогодні, 26 грудня,  відбудеться засідання  Ради національної безпеки та оборони під головуванням президента України Петра Порошенка, на якому будуть обговорювати воєнний стан в Україні. Про це повідомляє УНІАН.

За словами джерела видання у РНБО, початок засідання планується о 14.00. Учасники засідання обговорять питання, пов’язані з воєнним станом.

Зазначимо, згідно з законом, у середу, 26 грудня о 14.00 воєнний стан припиняє дію.

Вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру "Яни Капу" і двом катерам "Бердянськ" і "Нікополь". Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером і навіть вдалися до тарану буксира прикордонним кораблем "Дон". Увечері того самого дня російські кораблі напали на них і захопили, при цьому поранивши щонайменше шістьох українських моряків та захопивши інших у полон.

В ніч проти 26 листопада РНБО провела екстрене засідання та запропонувала ввести в Україні воєнний стан у зв'язку з агресією Російської Федерації в Азовському морі.

Після рішення Радбезу спікер Верховної Ради України Андрій Парубій скликав позачергове засідання Верховної Ради на понеділок, 26 листопада, о 16:00. Президент Петро Порошенко, своєю чергою, ввів у дію рішення та вніс до Верховної Ради законопроект про затвердження Указу Президента України "Про введення воєнного стану в Україні", який згодом затвердили українські депутати.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Розсилка

Підпишіться на розсилку. Не пропустіть жодної новини.

Це не спам!

© "Сайтостроитель - створення сайту інтернет-газети "

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина