П'ятниця, 29 травня 2020
. 13 oC дождь

EUR 29.35/29.95 USD 26.65/27.05
ukenru

Новини мiста

Сапери Кам'янця готуватимуть фахівців зі знешкодження вибухових пристроїв за стандартами НАТО

У Центрі розмінування відбулась офіційна церемонія передачі Програми підготовки спеціалістів зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв (СВП) від команди Об’єднаної оперативно тактичної групи Збройних сил Канади до військовослужбовців Центру розмінування, передає  сайт міської ради.


Відтепер підготовка фахівців зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв за стандартами країн НАТО повністю лягає на плечі українських військових саперів. У той же час канадські інструктори продовжать своє перебування в Центрі розмінування, але вже в ролі консультантів та спостерігачів, - повідомляє прес-офіцер Андрій Агєєв на своїй сторінці у Фейсбук.

В урочистих заходах передачі Програми взяли участь начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков, командир Об’єднаної оперативно тактичної групи – Україна підполковник Олд, офіцер з питань зв’язків та взаємодії від Командування об’єднаними операціями Канади при Європейському командуванні полковник Фостер.
- Ми багато чому навчилися від наших канадських колег, а головне - ми стали справжніми друзями, - зазначив у своїй промові начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков. – Підсумовуючи нашу співпрацю за останні три роки, я з впевненістю можу сказати, що ті знання та професійні навички, яких ми набули під час проведення курсів, допоможуть не лише нашим військовослужбовцям при виконанні бойових завдань, а й врятують від вибухонебезпечних предметів десятки та сотні цивільних мешканців найгарячіших точок України та світу, - підкреслив офіцер.

Полковник Володимир Родіков подякував іноземним колегам, уряду Канади та всьому канадському народу за ту величезну підтримку та всебічну допомогу, яку Канада надає Україні для стримування військової агресії з боку Російської Федерації.

В свою чергу високоповажні гості подякували українським саперам за високу вмотивованість та професійний підхід до навчань, а також висловили сподівання, що передача повноважень процесу підготовки фахівців з протидії саморобним вибуховим пристроям стане запорукою нових звершень колективу українських саперів.

Довідка: у рамках операції UNIFIER, що є місією Збройних сил Канади для підтримки сил безпеки в Україні, контингент 2-ї Об’єднаної оперативно тактичної групи, з вересня 2015 року здійснює підготовку військовослужбовців Збройних Сил України навичкам оператора та помічника оператора зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв.
Всього за цей час підготовлено 345 військовослужбовців.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина