Понеділок, 18 січня 2021
. -10 oC снег

EUR 33.65/34.25 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

В Новоушицькому районі скажений кіт покусав жінку

Pin It

Вірус сказу виявили в лабораторії.

В селі Струга на Новоушиччині спеціалісти Держпродспоживслужби підтвердили випадок сказу в домашнього кота.

«Кіт, який до того дня не проявляв жодної агресії, напав на господиню та вкусив її, - розповів сайту «Є» керівник Новоушицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Петро Глушко. – Господарі одразу запідозрили, що з твариною щось не те. Звернулися до лікарів, а ті вже повідомили нас. Матеріал було надіслано до Хмельницької регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини де і був виділений вірус сказу».

За словами Петра Глушка, жінці, яку вкусив скажений кіт, призначили відповідне лікування – введення протирабічної сироватки.

«Сказ кіт міг підхопити від мишей, - каже він. – Його вірус можуть переносити усі теплокровні тварини».
Наразі на Новоушиччині це єдиний цього року випадок, коли скажена тварина напала на людину. Аби запобігти розповсюдженню захворювання, спеціалісти просять дотримуватись правил утримування собак та котів та у випадку їх дивного поводження одразу звертатися до Держпродспоживслужби чи ветеринарів. А у випадку укусів – до лікарів.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина