Середа, 30 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 28.05/28.45
ukenru

Новини мiста

З Днем рятівника, - Олег Іванюк

Pin It

Щиро вітаємо рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!  Для нас кожен рятувальник, це герой! Який заслуговує найвищої поваги за свою роботу!!!  Професія, яка об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей!!!

Важко переоцінити важливість і значущість тієї справи, яку кожен день, кожну годину виконуєте Ви – рятувальники і пожежники, ризикуючи власним життям. Це Ви, за першим сигналом готові негайно вирушити в епіцентр будь-яких подій, безстрашно гасити пожежі, рятувати людей на воді, першими прибуваєте на ліквідацію завалів, руйнувань, зсувів та іншого лиха. Результат цієї роботи – сотні врятованих життів.

Зі святом! Бережіть рідних і не будьте байдужими до інших людей! Зичимо Вам здоров`я, добробуту у родинах, сил та енергії для подальших успіхів у вашій небезпечній та відповідальній праці. Спасибі вам за вірність обов’язку та постійну бойову готовність!!  Зі святом шановні колеги та якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панує у ваших родинах.

З повагою,

Начальник 2 державного пожежно-рятувального загону           Олег ІВАНЮК

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина