Середа, 30 вересня 2020
. 14 oC переменная облачность

EUR 32.75/33.35 USD 28.05/28.45
ukenru

Новини мiста

Із серпня починають діяти нові правила адаптивного карантину

Pin It

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення нагадує, що в Україні продовжують діяти карантинні заходи. З серпня в країні почали діяти нові правила адаптивного карантину. Україну поділили на «зелений», «жовтий», «помаранчевий» й «червоний» рівні епідеміологічної небезпеки за рівнем поширення COVID-19. В районах та містах відповідні карантинні обмеження встановлюються окремо, залежно від епідеміологічної ситуації. 

У «червону» зону потрапили Луцьк, Тернопіль і Кіцманський район Чернівецької області. Там забороняється робота транспорту, ТРЦ, кафе, ресторанів та відвідування закладів освіти.

Хмельницька область, як і більшість областей України, перебуває у «зеленій»  зоні. У таких регіонах діють базові обмеження: носіння масок у громадських місцях, масові заходи за умови перебування не більше, ніж 1 людини на 5 м², заповненість кінотеатрів на половину, перевезення пасажирів на сидячих місцях.

Якщо в області 5 днів поспіль погіршуються показники поширення вірусу, то її розділяють на райони та міста обласного значення і визначають вплив кожного району та міста на поширення COVID-19. Залежно від того, на скільки відсотків район або місто впливає на ситуацію в області, їх окремо відносять до «зеленої», «жовтої», «помаранчевої» та «червоної» зони.

«Зелений» рівень встановлюється у разі відсутності погіршення ситуації з вірусом упродовж трьох днів.

Разом з цим протягом останнього тижня Україна встановлювала нові антирекорди за кількістю нових випадків захворювання на COVID-19. Органами влади вживаються заходи щодо профілактики та боротьби з коронавірусною інфекцією, однак вони не матимуть результату, якщо громадяни будуть ігнорувати рекомендації щодо дотримання встановлених правил: масковий режим у громадських місцях, дотримання соціальної дистанції і використання антисептиків.

 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина