Понеділок, 25 січня 2021
. 2 oC ясно

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

День ангела Юлії 2020

Pin It

Юлія - це східноєвропейське жіноче ім'я, яке походить з давньогрецької або з латини. Давньогрецький варіант означає «пухнаста», «хвиляста», а латинський – «липнева» або «та, що з роду Юліїв».

Іменини Юлії

Юлія з гідністю приймає любов від оточуючих і відповідає взаємністю. У деяких ситуаціях вона довго не може зважитися на якийсь крок. Вона вперта, не любить вчитися, але розуміє, що освіта необхідна, тому в навчання вкладає всі свої сили. Дорослою Юлія стає мудрою. Зовні вона завжди ніжна і витончена, однак іноді буває примхливою, знає собі ціну. Попри свою емоційність, вона вміє стримувати емоції, коли це необхідно. Юлія досить вихована і манерна.

Позитивні риси

Юля обдарована унікальним почуттям гумору і гострим розумом. Для Юлії характерна спостережливість і кмітливість. Дівчина з цим ім'ям здатна проявляти таку спритність, що завжди "вийде сухою з води".

Негативні риси

Юлія схильна до ризику, авантюр, спекуляцій, до прийняття поспішних рішень, до нестриманості і дратівливості. Основна небезпека для Юлії - небажані знайомства, через які вона може потрапити в біду раніше, ніж відчує недобре.

Особисте і сімейне життя

Юлія не терпить підпорядкування її волі, коли на неї тиснуть, а також необхідності ламати свої погляди і звички. Вона не зможе задовольнитися роллю домогосподарки - невгамовні емоції, замкнені в чотирьох стінах, можуть бути досить вибухонебезпечними або ж викличуть у Юлії депресію і відразу до всього.

Кар'єра

У Юлії життєлюбний і рухливий характер, що допомагає їй у кар'єрі. Вона вміє домагатися свого, буває вимогливою і стійкою, і в неї може бути чимало недоброзичливців і ворогів, однак друзів у Юлії теж багато. Юлія часто вміє запалювати оточуючих своїм ентузіазмом, а її надмірна наполегливість у більшості випадків згладжується веселістю і схильністю до гумору. Хоча їй не заважає бути більш спокійною.

 


 <

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина