Четвер, 06 серпня 2020
. 21 oC ясно

EUR 32.30/33.05 USD 27.50/27.90
ukenru

Новини мiста

В Кам’янці-Подільському оштрафовано працівницю салону «Територія краси» без маски

Працівницю салону «Територія краси» в м. Кам’янець-Подільський суд оштрафував за порушення правил карантину людей, передбачене ст. 44-3 КУпАП.

Згідно з постановою суду, 9 липня в приміщенні салону краси на проспекті Грушевського, 36А у Кам’янці-Подільському перукарка під час робочого процесу перебувала без засобів індивідуального захисту, як передбачає Постанова Кабміну №392 від 20 травня 2020 року.

У суді жінка свою вину визнала та пояснила, що в той день, перебуваючи в салоні «Територія краси», прибирала своє робоче місце, але не одягнула маску. Окрім неї, в приміщенні перебували працівники салону та один клієнт.

Дослідивши усі докази в адміністративній справі, суд вважає, що достатнім та необхідним для виховання порушниці буде стягнення у виді мінімального штрафу – 17 тисяч гривень. Крім того, з винної стягнуто 420 гривень 40 копійок судового збору.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина