Четвер, 06 серпня 2020
. 17 oC ясно

EUR 32.30/33.05 USD 27.50/27.90
ukenru

Новини мiста

Оперативні новини карантину в Кам'янці-Подільському

У місті наразі залишається 21 хворий на коронавірус, двоє людей госпіталізовано, решта лікуються амбулаторно. До садочків, які відкрили вчора, сьогодні прийшло 415 дошкільнят, а ще - віднині можуть запрацювати й кінотеатри. Про це та інші новини повідомили на прес-конференції у міській раді.

Зі слів заступника міського голови Василя Сукача, місто має непогану тенденцію захворювання - спалахів вірусу немає, кількість хворих за останню добу не збільшилася.

Досить відчутне пом'якшення крантину, адже заклади громадського харчування вже мають можливість впускати відвідувачів всередину, дозволено роботу хостелів, а також кінотеатрів - на розсуд власника та з дотриманням усіх вимог.

Щодо садочків: вчора їх відвідало близько 300 діток, сьогодні - 415. Заклади забезпечені усім необхідним для роботи в умовах карантину.

- Ми продовжуємо тестувати мешканців за допомогою ІФА-методу, - каже начальник управління охорони здоров'я міськради Юрій Пливанюк. - Із 2000 протестованих - 100 позитивних. Крім того, ПЛР-тестування проводимо усім хворим пневмонією. Таких зараз у місті 11. Повідомлю також, що ліжкового фонду області повністю вистачає для забезпечення відповідного лікування.

Продовжує працювати в місті й робоча група, яка перевіряє дотримання карантинних заходів. Зі слів начальника управління з питань НС і ЦЗ Юрія Крилова, вже перевірено 142 суб'єкти господарювання, зафіксовано багато порушень, складено 7 протоколів.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина