Четвер, 06 серпня 2020
. 17 oC ясно

EUR 32.30/33.05 USD 27.50/27.90
ukenru

Новини мiста

У Кам'янці-Подільському понад 280 дітей сьогодні прийшли до дитячих садків

У Кам'янці-Подільському перевірили, чи готові заклади дошкільної освіти відновити роботу з дотриманням карантинних вимог.

Як зазначає пресслужба міськради, станом на сьогодні, всі дитсадки мають запас дезінфікуючих засобів для вологих прибирань і дезінфекції поверхонь. Усі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту.  Для температурного скринінгу закуплено безконтактні термометри.  На території закладів наявна розмітка для дотримання дистанції батьками, оформлено інформаційні стенди. Облаштовано місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками. Для збору та подальшої утилізації використаних засобів індивідуального захисту заклади мають контейнери з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами.

Крім того, групові приміщення звільнені від килимів, м’яконабивних іграшок, в санвузлах є рідке мило та паперові рушники, а для організації харчування столи розміщені з дотриманням дистанції. Керівники розробили адаптивний графік прогулянок і занять дітей з метою недопущення об’єднання чи змішування груп.

Відповідно організовано й завіз продуктів харчування. На сайтах закладів висвітлено роз’яснювально-просвітницьку інформацію щодо профілактики коронавірусу COVID-19 і своєчасного звернення за медичною допомогою.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина