Середа, 20 січня 2021
. -4 oC пасмурно

EUR 33.80/34.40 USD 27.95/28.35
ukenru

Новини мiста

З першого липня в Кам’янці-Подільському запрацюють дитячі садочки

Pin It

В Україні за останню добу зафіксовано 994 нових випадки захворювання на коронавірус. У місті загалом, як і по закладах, де раніше були осередки спалаху захворювання, ситуація стабільна. Станом на ранок підтверджено  два випадки інфікування в Кам'янці-Подільському. Наразі – 29 хворих. На цьому сьогодні наголосив заступник міського голови Василь Сукач під час пресконференції.

Тож, за його словами, з першого липня в Кам’янці-Подільському запрацюють всі дитячі садочки і терапевтичне відділення міської лікарні.

Нагадаємо, 5 червня в Хмельницькій області зареєстровано 651  лабораторно підтверджений випадок COVID-19.
Виявлено 7 нових випадків:
2-м. Хмельницький
2-м. Старокостянтинів
2- м.Кам'янець-Подільський
1-Дунаєвецький район

Одужали 513 осіб (79,5% від підтверджених випадків), з них 43 дитини, 90 медпрацівників.

Кількість летальних випадків в області -15

В Україні за минулу добу зафіксовано 994 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 64 у дітей та 103 у медичних працівників.
Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 206 осіб. За добу одужали 349 осіб, померли 16 осіб.

За останню добу проведено 23905 тестування, з яких методом
13015 ПЛР, 10890 методом ІФА.

 За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (204), Одеській (95), Закарпатській (85) областях та в місті Києві (85).

За минулу добу Україна встановила черговий антирекорд за кількістю нових випадків COVID-19. Міністр укотре закликав громадян дотримуватись рекомендацій МОЗ щодо профілактики поширення хвороби: користуватися масками, антисептиками та дотримуватися соціальної дистанції. Він переконаний, що це дозволить стримати інфікування коронавірусом, а також зменшить показник госпіталізації хворих на COVID-19 та навантаження на медиків.

 МОЗ внесе зміни у стандарт лікування хворих на COVID-19. Таке рішення ухвалено 24 червня на засіданні робочої групи міністерства за участю провідних фахівців країни. Зокрема, вирішено додати у національний протокол лікування коронавірусної хвороби медичний препарат “Дексаметазон”. Міністр зазначив, що в Україні за останні три місяці значно зросла ефективність лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

 В Україні за останні 10 днів показник активних коронавірусних хворих виріс з 37 осіб на 100 тисяч населення до близько 50.

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина