Понеділок, 25 січня 2021
. 4 oC небольшой дождь

EUR 33.80/34.40 USD 27.90/28.30
ukenru

Новини мiста

Ігор Марчук звернувся до жителів 193-го округу

Pin It

Народний депутат України Ігор Марчук звернувся до жителів 193-го округу. Своє звернення нардеп опублікував у соціальній мережі  Facebook.


Шановна Громадо, дорогі Друзі!

Перш за все хочу всім подякувати за підтримку і відповідальне ставлення до запровадженого карантину!

Держава в особі законодавчої та виконавчої влади на чолі з Президентом намагаються діяти швидко і максимально ефективно.

Так, не все вдається, але ми рухаємося крок за кроком до подолання не тільки епідемії коронавірусу в Україні, але й, що не менш важливо, її соціально-економічних наслідків!

Хочу проінформувати Вас стосовно подій, які мають відбутись вже незабаром:

В найближчі 48 годин очікуємо прибуття в Україну з Китаю:

• 10 млн високоточних лабораторних тестів, які будуть розподілені по всіх куточках України;
• 10 апаратів штучної вентиляції легень;
• 1 млн масок, які надійдуть в українські аптеки;
• 100 тис. масок підвищеного захисту для лікарів і працівників поліції;
• 400 тис. експрес-тестів;
• 10 тис. літрів дезінфекційної рідини.

Також ми отримали першу партію експрес-тестів, виготовлену Інститутом молекулярної біології Національної академії наук України.

Щодо наших громадян за кордоном. За останні п’ять днів ми повернули понад 50 тисяч українських громадян. На сьогодні заплановано 42 авіарейси, які доставлять ще вісім тисяч українців.

Я хочу звернутися до благодійних організацій та інших відповідальних громадян, які зараз збирають кошти на боротьбу проти вірусу і намагаються закупляти експрес-тести, апарати штучного дихання та інше. Я дуже вдячний вам за цю ініціативу. АШД - це техніка, яка потребує фахового розуміння, тести найближчими днями будуть у достатку.

Зараз найголовніше дотримуватися карантину і обмежити себе в пересуванні, щоб запобігти розвитку інфекції. Якщо умови карантину та рекомендації МОЗ не будуть виконані нам ніколи не вистачить ні тестів, ні обладнання!
Важливо перш за все захистити себе та свою родину, а це означає - обмежити пересування!

Також важливо допомогти тим, хто перебуває в зоні ризику: дідусі та бабусі, безхатченки та інші. Якщо ви взмозі забезпечити себе - збирайтеся у групи і допомагайте тим, хто це не може зробити з тих чи інших причин. Доставляйте ліки та продукти тим хто цього потребує.

Окрім того, якщо у когось є власний транспорт на якому він зможе забезпечити доставку лікарів до хворих або доставку продуктів і ліків тим, хто цього потребує - це буде найкраща допомога!

Наступного тижня терміново розпочинає роботу мій благодійний фонд "МІСТО СОНЦЯ". Ми невідкладно долучаємось до допомоги людям, котрі цього потребують!

У комітеті економіки, де я являюсь головою підкомітету, вдень і вночі напрацьовуємо низку законів та змін до вже існуючих, задля того, щоб амортизувати негативний вплив економічної кризи на економіку нашої країни. Ми вже підготували декілька заходів, які будуть анонсовані найближчим часом і допоможуть українському бізнесу вистояти у цій боротьбі!

Також я на постійному зв’язку з МОЗ, Кабміном і головою Хмельницької ОДА. Ми зробимо все, щоби наш округ – місто Кам’янець-Подільський, Кам’янець-Подільський та Новоушицький райони були забезпечені всім необхідним обладнанням, захистом, тестами і медпрепаратами для запобігання і лікування цієї хвороби!

Вдячний кожному з Вас за підтримку і розуміння! - йдеться у повідомленні.


 

При використанні матеріалів інтернет-газети " Кам'янець LIVE" обов'язковим є посилання із зазначенням джерела "Кам'янець LIVE" та із використанням гіперлінка на "live-kp.com"

Создание сайта интернет газеты "Сайтостроитель" создание сайта | интернет-магазина